Strašidelná chůva

Koupit za 299 Kč Cena včetně DPH

Délka: 7 h 11 min
Interpret: Bára Štěpánová
Vydavatel: Audiotéka, Portál
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 405 MB

Pohádková audiokniha Strašidelná chůva pro děti a mládež. Napsala Tuutikki Tolonen. Čte Bára Štěpánová.

Když maminka vyhraje v loterii dvoutýdenní zájezd na zotavenou do Laponska a organizátor slíbí i chůvu, která se po tu dobu postará o děti, zdá se to být všechno ideální. Ale co když se místo dobrosrdečné tetky s květovaným kloboukem a barevným deštníkem objeví ve dveřích bubák? Chlupaté, trošku špinavé a po zetlelém listí vonící strašidlo, co sice nejí maso – čili zřejmě tedy ani děti – ale jinak je na první pohled doopravdy docela děsivé? V knize populární finské spisovatelky pro děti a mládež Tuutikki Tolonen se to dozvíte a možná vezmete bubáky na milost.

Autorce se podařilo vytvořit okouzlující svět, ve kterém takřka nic není nemožné, svět, jenž svou propracovaností dětem připomene svět Harryho Pottera.

Určeno především čtenářům ve věku 8–12 let.

Tuutikki Tolonen je úspěšná a oceňovaná finská spisovatelka pro děti a mládež. Strašidelná chůva byla přeložena do celé řady jazyků a připravuje se i film.

Original title Mörkövahti. Copyright text © Tuutikki Tolonen, 2015. Copyright illustration © Pasi Pitkänen, 2015. Translation © Alžběta Štollová, 2018. © Portál, s. r. o., Praha 2018.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma