Sestup

Délka: 12 h 15 min
Interpret: Marek Holý
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 691 MB

Sestup - audiokniha obsahuje thriller o dívce unesené během rodinného výletu do Skalistých hor. Autor Tim Johnston. Čte Marek Holý.

Rodina tráví poslední společné prázdniny v Rocky Mountains, naposledy předtím než jejich starší dcera odjede na vysokou školu. Když se ale Caitlin a její mladší bratr Sean vydají brzo ráno proběhnout, vrátí se Sean bez své sestry. A hory začínají ukazovat svou drsnější tvář...

TIM JOHNSTON:
Spisovatel, který momentálně učí kreativní psaní na Univerzitě v Memphisu, je autorem novely Never So Green a sbírky příběhů Irish Girl. Za poslední jmenovanou knihu získal ocenění jako je O. Henry Prize, the New Letters Award for Writers, a the Gival Press Short Story Award. Tim píše povídky pro časopisy a magazíny. Vystudoval Univerzitu v Iowě a v Massachusetts.

MAREK HOLÝ:
Marek Holý je brněnský herec, který právě v Brně vystudoval i konzervatoř. Před studiem JAMU dal přednost angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Odtud jeho cesta pokračovala do Prahy, kde se stal členem hereckého souboru Divadla na Vinohradech. Je držitelem Ceny Thálie za rok 2013 za titulní roli v muzikálu Zorro. V televizi se objevuje zřídka, například v pohádkách Sedmero krkavců nebo Kočičí princezna. Věnuje se hlavně divadlu, dabingu a načítání audioknih.

Copyright © Tim Johnston, 2015. Translation © Hana Catalano, 2017. Obálka © Václav Havlíček, 2017.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma