5x komisař Maigret podruhé

Délka: 5 h 51 min
Interpret: Rudolf Hrušínský
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2012
Typ souboru: MP3
Velikost: 330 MB

5x komisař Maigret podruhé - audiokniha obsahuje další detektivní příběhy slavného komisaře Maigreta, jeho autorem je Georges Simenon. Účinkují: Rudolf Hrušínský st., Jiřina Bohdalová, Vladimír Brabec, Antonín Molčík, Marie Marešová, Bohumil Bezouška, Miriam Hynková a další.

Obsah:
Maigret v lázních
Příběh se odehrává ve Vichy, kam se padesátiletý Maigret s paní na radu lékaře odebere. Žije normálním lázeňským životem. Pak se dozví, že byla zavražděna jedna dáma...

Maigret a zbytečné starosti
Jiří Štěpnička ztvárnil roli odborníka na elektrické vláčky Martona, sužovaného tušením, že se stane obětí vraždy. I této malé roli dokázal v pouhých několika výstupech vtisknout výrazný charakter.

Maigret a tulák
Maigret řeší případ zastřeleného tuláka, když je odvolán k jinému případu. Byl nalezen další mrtvý tulák a u něj zbraň, kterou byl zabit ten první. Maigretovi je jasné, že případy spolu souvisí.

Maigret a lovec zvuků
V detektivním, psychologicky laděném příběhu, umožňuje kazetový magnetofon ubodaného studenta, vášnivého lovce zvuků, analyzovat zvyky a záliby oběti a seznámit s prostředím vraždy na pařížském předměstí.

Maigret a Dlouhé Bidlo
Maigreta navštíví žena, kterou zná již mnoho let. Je manželkou lupiče a prosí Maigreta o pomoc. Žena vypráví Maigretovi, že její manžel během akce objevil mrtvé tělo, vyděsil se a prchl nejen z místa činu, ale i ze země. Ze zahraničí poslal manželce dopis, v němž jí vše vylíčil. Žena žádá, aby slavný komisař prokázal, že její manžel není vrah.

více

Série Případy komisaře Maigreta

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma