Obálka audioknihy Potichu

Interpret: Richard Krajčo
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2011

Jeden den a jedna noc. Pět příběhů na konci léta mezi Lisabonem a Letnou. Vyjma Vladimíra, bývalého filharmonika, kterému ubývají duševní i fyzické síly a který se s velkou porcí patosu jednou provždy chystá osvobodit svět od hluku, se Wayne, Hana, Vanda a Petr nenalézají v žádných dramatických mezních situacích, jejich příběhy jsou vlastně banální.
Všichni dospěli do stádia, kdy mají pocit, že by se v jejich životě mělo něco změnit, tak trochu tuší, že jim někde ujel vlak.
O pohyblivých snech, o touze žít s někým, kdo chce být s námi, o hudbě a tichu, které nenacházíme.

Potichu - pop-literární román ze současnosti českého spisovatele Jaroslava Rudiše, jehož je třetím dílem, do podoby audioknihy namluvil Richard Krajčo.