Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Nedělní párty s Picassem

Nedělní párty s Picassem

Silvie Šeborová

Délka: 4 h 7 min
Interpret: Jana Štvrtecká
Vydavatel: Jan Melvil Publishing
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 232 MB

„Když se děti naučí vnímat umění, bude vzkvétat i místo, kde společně žijeme. ‚Nedělní párty s Picassem‘ jim v tom dokáže pomoci.“
— Krištof Kintera, vizuální umělec

Tato ohromující audioknížka vám otevře dveře do nového světa. A nejen vám, vy do něho vezmete i své děti! Společně si užijete umění kolem vás, odhalíte význam světla či barev a objevíte velké příběhy umělců i jejich děl. Zkrátka poznáte, že umění může být zábava pro celou rodinu nebo třídu.

Silvie Šeborová vás provede všemi možnostmi, jak dětem umění přibližovat už od útlého věku. Poskytne vám konkrétní návod, čím děti motivovat, jak se s nimi o umění bavit, které otázky jim klást a čeho si všímat. Získáte tipy, kam své potomky za uměním vzít, kde najdete ta nejslavnější díla (a jestli je musíte znát) nebo jaké hry s uměním si doma či na výstavě můžete zahrát. Zkrátka, stanete se dětem průvodcem v kouzelném světě emocí, které umění dokáže vyvolat – a ony pak budou lépe rozumět světu, ostatním i sobě samým.

V audioknize se mimo jiné dozvíte
- Člověk, malý či velký, nemusí být znalcem umění, aby si ho užil.
- Děti začínají objevovat umění ve dvou letech, ale pozdě není ani v pubertě.
- Neexistují špatné otázky o umění.

Silvie Šeborová (* 1981) studovala na Střední škole uměleckých řemesel v Brně a na katedře dějin umění FF MU. Založila a sem let vedla server Artalk.cz, dlouhodobě působila v lektorském oddělení Moravské galerie v Brně. Píše články a kritiky do nejrůznějších médií. Za knihu Jak namalovat vejce byla nominována na cenu Magnesia Litera, hra Dobrodružství sběratele umění, kterou vytvořila s Alexeyem Klyuykovem a studiem INITI, získala cenu od International Councils of Museums. Žije v Brně, kde společně s manželem vychovává tři děti.

Audiokniha Nedělní párty s Picassem s podtitulem Jak nadchnout děti pro umění. Autorka Silvie Šeborová, čte Jana Štvrtecká.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma