Obálka audioknihy K.J.Beneš: Uloupený život

Interpret: Vanda Hybnerová
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2018

Je předvečer 1. světové války. Dvě sestry, navlas si podobná dvojčata Martina a Sylva, žijí obě zdánlivě šťastný a spokojený život. Obě stejně krásné, nosí stejné šaty, žijí ve stejně krásném domě, nemají si tedy co závidět. A přece... V Martinině srdci začne klíčit nesmyslná, chorobná zášť, která po sestřině sňatku přeroste v nenávist. Tragickou hrou osudu dostane Martina příležitost zmocnit se všeho, co sestře záviděla. Jako dvojník vstoupí do životní role své sestry, aby nakonec poznala, že každý člověk musí být především sám sebou.

Audiokniha Uloupený život - světově proslulý román českého autora s motivem dvojníků se odehrává v Praze, Vídni a ve francouzských přímořských lázních. Autor Karel Josef Beneš. Čte Vanda Hybnerová, Martina Delišová, Jana Drbohlavová a další.