Obálka audioknihy dTest 9/2019

Vydavatel: dTest
Vydáno: 2019
Série: dTest 2019

Časopis dTest 9/2019 – Jediný nezávislý měsíčník v ČR, který žije bez inzerce. Audiotéka představuje dTest v audio verzi, kterou namlouvá Vendula Fialová a Miroslav Kudela. Stáhněte si srpnové vydání a poslechněte si články s výsledky testů spotřebních výrobků, důležité právní rady a varování.

Vydavatelem spotřebitelského měsíčníku dTest je nezisková organizace dTest, o.p.s. s více než 25letou tradicí. Tato největší česká spotřebitelská organizace publikuje na stránkách časopisu dTest výsledky nezávislých a objektivních testů produktů, varování před nebezpečnými a zdravotně závadnými výrobky, informace o spotřebitelských právech a rady, jak tato práva účinně uplatňovat.

OBSAH:
1. Obsah
2. Píšete nám
3. Poradna
4. Spotřebitel
5. Evropské spotřebitelské centrum
6. Aukce solárů
7. Test – černý čaj
8. Test – kombinované chladničky
9. Test – sušičky prádla
10. Test – parní trouby
11. Test – akrylamid v dětských sušenkách
12. Test – televizory
13. Infoservis – Alzheimerova choroba
14. Infoservis – Únikové hry
15. Infoservis – Konec DVB-T je na spadnutí
16. Infoservis – Sokol je tu i pro vás
17. Právo – Pozor na podomní prodejce energií
18. Finance – Děti a elektronické bankovnictví
19. Finance – Řidičské průkazy: nejezdíte s neplatným dokladem?

OBJEKTIVNĚ
Výrobky nakupujeme anonymně v běžné obchodní síti. Nepřijímáme žádné výrobky k testování od výrobců nebo dovozců. Pro hodnocení výrobků používáme objektivní kritéria.

NEZÁVISLE
Náklady na testy a další činnosti dTestu hradíme z příjmů z předplatného a veřejných zdrojů. Testy probíhají v nezávislých odborných laboratořích.

BEZ REKLAM
Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V našem časopise ani na našich webových stránkách žádnou reklamu nenajdete.

Poradenská linka časopisu dTest – 299 149 009 – je v provozu každý pracovní den od 9 do 17 hodin. Jejím prostřednictvím můžete s právními poradci časopisu dTest konzultovat nejrůznější spotřebitelské problémy, a to pouze za cenu běžného volání podle vašeho tarifu. Od spuštění v roce 2011 této možnosti využily již desetitisíce spotřebitelů a poradenská linka časopisu dTest se tak stala první a nejvyhledávanější cestou k řešení potíží, se kterými se zákazníci na trhu setkávají.