Všichni jsme tým, a proto máme společný cíl – předávat důležité hodnoty jako štafetu dalším generacím.

Audioknihy

Běhejte a poslouchejte zároveň! Připravili jsme pro vás výběr audioknih za zvýhodněné ceny, které vás budou motivovat a prozradí vám tajemství nejlepších a nejšťastnějších běžců světa. A abychom vám usnadnili výběr ještě lépe, na náš blog jsme přichystali přehled těch 4 nejlepších.

Knihy

Dále jsme pro vás připravili výběr e-knih, které by neměly ujít žádnému běžeckému nadšenci. Můžete si přečíst nebo poslechnout příběhy známých běžců, které vás namotivují k překonávání sebe sama, nebo rady a tipy, jak efektivněji běhat, relaxovat a stravovat se. A možná odhalíte i tajemství Keňanů s neuvěřitelnými výkony!

Aplikace

Chcete přeměřit své síly s ostatními, nebo sdílet své úspěchy na sociálních sítích? Chcete mít vlastní tréninkový plán, díky kterému zaběhnete závod v kratším čase? Neváhejte a vyzkoušejte některou z aplikací a ukažte, co dokážete. Na blogu najdete výběr 7 nejlepších. Je na vás, která bude ta pravá.

Užijte si závod

Je to tady. Vychutnejte si každý krok, každý metr, o který jste blíž k cíli. A co vám k tomu pomůže? Spotify! Zákazníci O2 mají navíc prémiovou verzi na 3 měsíce zdarma a bez spotřeby dat. Stačí si aplikaci stáhnout, aktivovat Spotify Premium a běžet. Více informací o Spotify.

Běžecké playlisty