Ve Spotify je 30 milionů skladeb, které čekají jen na vaše přehrání. Pusťte si své oblíbené hity nebo objevujte písničky, které ještě neznáte, a uložte si je do soukromých playlistů.

Jak zruším prémiovou verzi Spotify od O2?

Z Premium verze na bezplatnou verzi Spotify můžete přejít na stránkách www.spotify.o2.cz. Tam pár kliknutími Premium verzi Spotify od O2 zrušíte.

Jak zjistím aktuální stav svého O2 Spotify Premium

Všechny informace o svém Spotify Premium od O2 najdete na stránkách www.spotify.o2.cz. Uvidíte tam, kdy jste aktivovali Spotify Premium na 3 měsíce zdarma a do kdy bezplatné období trvá. Na stránce se také můžete z Premium verze kdykoliv odhlásit. Když si Spotify Premium necháte i po skončení bezplatného období, najdete tam také datum, kdy proběhla poslední měsíční platba 159 Kč.

Vyčerpal jsem svůj objem dat a další jsem si neobnovil, bude mi Spotify fungovat?

Ano, Spotify bude fungovat, i když vyčerpáte svůj objem dat a nová data si nepřikoupíte.

Co se stane s mými uloženými Spotify playlisty, když přejdu na Spotify od O2

Propojení stávajícího Spotify účtu s O2 nebude mít na vaše playlisty ani sledování interpretů žádný vliv. Stejné to zůstane, i když Premium účet odhlásíte a přejdete na bezplatnou verzi Spotify. Ani v tomto případě o uložené playlisty nepřijdete.

Co se stane po uplynutí 3 měsíců Spotify Premium od O2 zdarma

Na blížící se konec 3měsíčního bezplatného období vás upozorníme SMS zprávou. Po skončení období přejdete na placenou verzi Spotify za 159 Kč měsíčně. Platit ji budete pohodlně ze svého O2 vyúčtování služeb, popř. z kreditu, pokud máte předplacenou kartu. Placenou službu Spotfy můžete kdykoliv zrušit a přejít na bezplatnou verzi.

Můžu nabídku 3 měsíců zdarma využít, i když už si jedno Spotify Premium platím?

Nabídky můžete využít, i když Spotify Premium máte, a není ani potřeba zakládat nový Spotify účet. Stačí jen na stávajícím účtě Premium odhlásit a následně na stránce www.spotify.o2.cz aktivovat naši nabídku 3 měsíců zdarma. Hned, jak doběhne vaše zaplacené období, automaticky se spustí 3měsíční období Spotify Premium od O2 zdarma.

Můžu nabídku Spotify využít, když jsem firemní zákazník?

Bohužel ne. Nabídka je určena pouze soukromým osobám a drobným podnikatelům.

Můžu Spotify používat i v zahraničí?

Při pobytu v zahraničí můžete používat offline poslech hudby (u Premium účtu) a přehrávat tak jen hudbu, kterou máte v telefonu uloženou. Čerpání dat je účtováno dle Vašeho tarifu.

Další otázky

Ptejte se a diskutujte. Na Twitteru a na Facebooku vám naši O2 Guru odpoví na technické i jiné dotazy. Na O2 Fóru se můžete nejen ptát, ale i s ostatními vyměňovat své zkušenosti a názory. Nebo klikněte na formulář Napište nám na stránce níže. Rádi vám pomůžeme.

Napište nám o svém problému