Soutěž: Vyhrajte soukromý let s jedním z nejlepších českých akrobatických pilotů
19. 11. 2018 8:57 | Patricie Kolohnátková

Akrobat, letec, autor a mentor v jedné osobě Jan Rudzinskyj před nějakou dobu vydal e-knihu Na křídlech racků. Ta má na serveru Databáze knih téměř dokonalé hodnocení 97 %. A protože je Jan obrovský sympaťák a má toho spoustu co říct, rozhodli jsme se pro vás připravit jednu velmi speciální soutěž. Hlavní cena je více než sladká: jeden nebo jedna z vás si bude moct užít soukromý let i povídání s Janem osobně!

Jediné, co pro výhru v soutěži musíte udělat, je stáhnout si jeho e-knihu nebo audioknihu Na křídlech racků, a to v termínu od 19. 11. 2018 do 5. 12. 2018. Pokud to uděláte, budete automaticky zařazeni do slosování o let, na který se nezapomíná.

Jan Rudzinskyj je jedním z nejlepších akrobatických pilotů u nás. Kromě exhibicí v historicích raketoplánech je členem prestižní skupiny Red Bull Flying Bulls, kde ho najdete ve formaci na levém křídle.

Nejen o létání, hlavně ale o jeho životě, zkušenostech a filozofii je e-kniha Na křídlech racků. Čtenáře zavádí ještě do doby, kdy létal hlavně na historických letadlech. Jde o autentický příběh člověka, který na cestě za svými sny nepolevil a neuhnul ani v nejtěžších životních zkouškách.

Jan se v e-knize dělí o svůj vnitřní svět, který je neviditelným základem každého našeho úspěchu. Vše je ukotveno v příbězích a vhledech, kterými nás autor inspiruje a provází.

Přečtěte si rozhovor s Janem o akrobatické formaci Flying Bulls

„Kniha je opravdu zdařilá. Velmi dobře a tak nějak lehce se čte. Zřejmě největší radost udělá fandům letectví, ale samozřejmě nejen jim - něco si v ní najde každý čtenář. Kniha rozhodně stojí za přečtení a já doufám, že tohle nebyl poslední autorův literární počin,” napsala na server Databáze knih recenzentka akdara71.

„Létání pro mne znamená nadhled, odpočinek, relaxaci i totální soustředění. Je to koníček, je to práce, je to život. Největší výzvou pro mne je zůstat i ve vzduchu nohama na zemi,” řekl Jan Rudzinskyj v rozhovoru pro Red Bull.

Ať si Na křídlech racků přečtete nebo poslechnete (audioknihu namluvil samotný autor), jsme si jisti, že se s Janem Ruzdinskym budete chtít seznámit osobně. Zbývá jen počkat, jestli to budete právě vy, kdo bude vylosován a kdo si s Janem užije let, na který se nezapomíná.

Držíme palce!