Hrdinové

Délka: 8 h 30 min
Interpret: Ivan Trojan
Vydavatel: Audiotéka, Yinachi
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 479 MB

Titul Hrdinové – Největší příběhy české kopané, který přinášíme ve spolupráci s vydavatelstvím Yinachi exkluzivně, napsal Ondřej Fuczik. Načetli Ivan Trojan, Lukáš Příkazský, Pavel Šimčík, Robert Mikluš, Ondřej Bauer, Jana Holcová, Lucie Kožinová a Dominik Říha.

Audiokniha Hrdinové chce svým námětem spojit generace otců, synů a dědů. Představuje fotbal jako součást našeho života, jako něco, na co můžeme být pyšní, a jako něco, z čeho se dokážeme poučit. Hlavním poselstvím knihy je skutečnost, že k hrdinství nestačí jen sportovní výkon, ale jsou k němu potřeba výjimečné lidské vlastnosti. Odvaha, čestnost a gentlemanství.

Co dělá člověka hrdinou? Obdivuhodný čin, postoj, nasazení… A právě o těchto vlastnostech kniha je. Rozebírá osobnostní rysy a činy pozapomenutých nebo stále živoucích hrdinů, kteří nezapomenutelně hráli hru jménem fotbal. V různých dobách, v různých klubech. A ať už to byli Češi, Slováci, Rakušané, Němci nebo Židé, vždycky byli a měli by zůstat naši. Naši hrdinové. Naše legendy. Jde o nový pohled na český fotbal, jako společenský fenomén, který ovlivňuje naše životy, stejně jako ovlivňoval životy našich dědů. A stejně bude jednou ovlivňovat budoucí životy.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma