Lásko, Bože, Lásko

Délka: 54 min
Interpret: Michal Burda
Vydavatel: Audiostory
Vydáno: 2012
Typ souboru: MP3
Velikost: 51 MB

Lásko, Bože, Lásko - audiokniha obsahuje duchovní promluvu Michala Burdy - Staršího Vodnáře pražského.

Jméno Michala Burdy je spojeno se založením Kruhu přátel Vodnářského věku s posláním probudit širokou veřejnost ke zlepšení mezilidských vztahů a etiky na všech úrovních života společnosti. S Vlastimilem Markem se stává spoluiniciátorem celonárodních Úplňkových a Slunovratových meditací pro osvobození Lásky v srdcích lidí a spolu s manželkou Liduškou objevuje mantru českého národa Lásko, Bože, Lásko, která natrvalo bude znít pro všechny a ve všech srdcích lidí naší země.
Je iniciátorem vize českého národa, kdy Praha a celá česká zem se ve věku Vodnáře stává místem laskavých lidí a láskou znějícím duchovním centrem Evropy. Věří ve skrytý morální potenciál českého národa a povzbuzuje ho k hrdosti na jeho minulost.

Ing. Michal Burda
Narozen 31. 1. 1915 dlouhodobě pracoval v oblasti řízení, teoretické kybernetiky a obecné teorie systémů. Tuto činnost nedobrovolně ukončil v roce 1969 a po svých sedmdesáti letech, kdy vnímal svět jako materialista a ateista, pronásledován různými nemocemi, nastoupil duchovní cestu, kterou je možné charakterizovat jako službu člověku, lidstvu planetě Zemi i Vesmíru. Vlastní poznání smysluplného života v harmonii s Vesmírem předává všem s moudrou vnímavostí naplněnou všeobjímající a nic nežádající láskou.
Své svědectví sděluje mimo jiné i v knihách: Vesmír v nás, Žena = láska a Žena třetího tisíciletí.
Stává se českým duchovním klasikem v tom nejlepším slova smyslu. Vytváří inspirující odkaz a ukazuje cestu, z níž se neustupuje. Jeho myšlenky mají půvab i skromnost všedního slova. Jeho projev je bezprostřední, tryská z něj jako radostný vodotrysk pravdy srdce a životní moudrosti, kterou nestaví na odiv, ale vědom si své lidské nedokonalosti, přistupuje k ní s pokorou.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma