Obálka audioknihy Pojď do mého světa

Pojď do mého světa

Nela G. Wurmová

Prodej byl ukončen.

Interpret: Zuzana Rejchová
Vydavatel: psychologie.cz
Vydáno: 2019

Koho by to nenapadlo, vždyť jsou plné zklamání. Psycholožka Nela G. Wurmová vás dokáže svými slovy chytit za ruku a dovést vás krok za krokem k poznání, které váš pohled na vztahy navždy změní. Její myšlenky čte Zuzana Rejchová. Společně vás chytí nejen za ruku, ale i za srdce. Když se člověk mockrát zklame, často to s druhými prostě vzdá. A někdy to vzdá i sám se sebou. Strach z blízkosti se zrodil na základě naší zkušenosti. Změnit se dá jen novou zkušeností. Je to začarovaný kruh, pojďme z něj vystoupit. Sami dokážeme ujít dalekou cestu. K opravdovému osvobození od zranění ale potřebujeme novou zkušenost. Musíme zažít zájem, úctu a pochopení od druhého člověka. Jak v sobě udělat prostor pro to, abychom jeho zájem, úctu a pochopení mohli vnímat? Pocítit je a dovolit si tomu všemu uvěřit? Na začátku vztahu je třeba kousek důvěry druhému prostě dát. Nečekat, až si ji zaslouží. V audioknize se věnujeme také dalším fázím vztahu. Co dělá rozdíl mezi hezkým a nevydařeným vztahem? Především každodenní komunikace. Ta má dvě roviny: obsahovou a vztahovou. Naučíme se překládat do vztahové řeči.

NELA G. WURMOVÁ
Vystudovala psychologii a absolvovala pětiletý psychoterapeutický Výcvik integrace v psychoterapii. Své profesní zkušenosti sdílí na oborovém portálu Psychologie.cz, kde patří mezi čtenáři nejvíce ceněné autory.

ZUZANA REJCHOVÁ
Působila jako moderátorka a redaktorka na Radiu Wave, v současnosti na stanici pracuje externě jako projektová koordinátorka. Od roku 2018 je jedním z hlasů audio podoby Psychologie.cz

Audiokniha Pojď do mého světa je pro vás, kteří to se vztahy už tak trochu vzdáváte, nebo vás něco takového napadá při každé větší hádce. Autorkou je Nela G. Wurmová, čte Zuzana Rejchová.