Obálka audioknihy Matky to chtěj taky

Matky to chtěj taky

Irena Obermannová

Interpret: Vanda Hybnerová
Vydavatel: Audiostory
Vydáno: 2012

Román o ženském prožívání vztahů. Hlavní hrdinkou je čtyřicetiletá Matylda, rozvedená matka dospívající dcery, která touží po novém partnerském soužití. Dcera odjíždí na výměnný pobyt do ciziny a Matylda se stává matkou - hostitelkou mladého norského studenta Sindreho. Mladík svou bezprostředností zažehne ve vyhořelé ženě jiskru nového citu i erotické vášnivosti. Náhlé milostné vzplanutí ve věkově nerovném vztahu spouští lavinu změn včetně životních postojů hlavní hrdinky. Konečně nalézá samu sebe.
Příběh Vás určitě pobaví ale také přiměje k zamyšlení nad vztahy mužů a žen, matek a dcer, a rovněž nad podmínkami, které navozují pocit štěstí a životního naplnění.

Matky to chtěj taky - románovou audioknihu z pera Ireny Obermannové čte Vanda Hybnerová, Berenika Kohoutová a Ivan Říha.