Obálka audioknihy Výhodný balíček Tympanum – Výběr Bystroušky

Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2019
Velikost: 1.32 GB

Audioknižní komplet Výběr Bystroušky sestává ze čtyř audioknih z produkce vydavatelství Tympanum, oceněných Cenou Bystrouška. Cena se uděluje nejlepším audioknihám pro děti a mládež.

PŘI KOUPI BALÍČKU UŠETŘÍTE 103 Kč OPROTI KOUPI AUDIOKNIH ZVLÁŠŤ.

OBR DOBR
3. místo v kategori 7-11 let
Autor: Roald Dahl
Čte: Věra Slunéčková

Malá osiřelá Sofie, která žije v Londýně, se jedné noci probudí a uvidí něco, co by vlastně vůbec vidět neměla. Jeden moc a moc hodný obr se krade nocí a plní hlavy spících dětí samými krásnými sny.

PANÍ LÁRYFÁRY
1. místo v kategori 4-6 let
Autor: Betty MacDonaldová
Čte: Dana Syslová

Koho by občas nepotrápila nimravka nebo mlátilka, že? Naštěstí je tu Paní Láryfáry, kouzelná přítelkyně všech rošťáků! Paní Láryfáry je docela maličká, na zádech má hrb a voní po vanilkových rohlíčcích. Bydlí v domku postaveném vzhůru nohama se svým psem Darebou a kočkou Ťapkou a všechny děti ji moc rády navštěvují.

PRAŠINA
3. místo v kategori 12 a více let
Autor: Vojtěch Matocha
Čte: Matouš Ruml

Prašina je tajuplné místo, temný ostrov uprostřed zářící Prahy. Nikdo neví proč, ale v téhle čtvrti nefunguje elektřina. Lampy tu nesvítí, tramvaje nejezdí, rádio nehraje, mobil je bez signálu.

PODIVNÝ PŘÍPAD SE PSEM
1. místo v kategori 12 a více let
Autor: Mark Haddon
Čte: Matouš Ruml

Výjimečný příběh o výjimečném světě autistického chlapce. Christopher Boon je patnáctiletý hoch, který nerozumí lidským citům a nemá rád, když se ho kdokoli dotkne, ale je to matematický génius a obdivovatel Sherlocka Holmese.