Obálka audioknihy Rytíř Ivanhoe

Interpret: Ivan Trojan
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2022

Příběh ze života statečného rytíře Wilfreda z Ivanhoe odehrávající se ve středověké Anglii na sklonku 12. století za vlády krále Richarda Lvího srdce v období jeho návratu z třetí křížové výpravy.

Čtyřdílná rozhlasová adaptace slavného románu, režie Karel Weinlich, scénář František Pavlíček a skvělé herecké obsazení!

Osoby a obsazení:
princ Jan (Ivan Trojan), kancléř (František Němec), rytíř Brian d´Bois Gilbert (Boris Rösner), převor (Josef Somr), zeman Cedrik (Petr Pelzer), lady Rowena (Bára Kodetová), vévoda (Alois Švehlík), lady Edita (Jaroslava Adamová), šašek Womba (Tomáš Töpfer), Izák z Yorku (Ladislav Mrkvička), Rebeca (Magdalena Chrzová), Wilfred Ivanhoe (Jiří Langmajer), vypravěč (Rudolf Pellar). Dále účinkují Martin Zahálka, Radoslav Brzobohatý, Michal Dlouhý, Miroslav Doležal, Lukáš Hlavica a Ivo Kubečka.

Audiokniha Rytiří Ivanhoe, autor Walter Scott, čte Ivan Trojan, František Němec, Boris Rösner, Jaroslava Adamová, Tomáš Töpfer, Ladislav Mrkvička, Jiří Langmajer, Barbara Kodetová a další