Obálka audioknihy Léčení s anděly

Interpret: Naďa Konvalinková
Vydavatel: Synergie Publishing
Vydáno: 2013

Nevymýšlíme si je! Andělé jsou mezi námi, dnes dokonce více než kdy jindy, a to nejen v reklamách a obchodech. Počet lidí, kteří vypovídají o setkáních s těmito nebeskými bytostmi stále narůstá. Andělé jim v při těchto setkáních předávají aktuální poselství, pomáhají k uzdravení či záchraně života. Andělé jsou zde, aby nás učili, že Boží láska je odpovědí na všechny otázky a obtíže. Jsou zde, aby nás vyléčili z následků strachu. Jsou mocnými léčiteli a my s nimi můžeme spolupracovat a umocnit tak jejich snažení. Čím více budeme anděly zvát do svého života, tím jasněji se v našich životech odrazí velkolepost nebes. Léčivá moc andělů nemá hranic. Mohou nám pomoci vylepšit naše vztahy, zaměstnání, finanční záležitosti i bydlení a vyřešit jakékoli další problémy...“

Nahlédnete do fascinujícího světa elementálů a přírodních andělů a nechybí ani andělské afirmace ke zvýšení sebevědomí, či obzvlášť účinné andělské modlitby za nalezení životního partnera, ozdravění vztahů v rodině a vyléčení zármutku.

Léčení s anděly - audiokniha obsahuje esoterické, tak praktické metody, jak s pomocí andělů léčit vaše vztahy, zdraví, profesi či rodinný život. Autor Doreen Virtue. Čte Naďa Konvalinková