Stíny New Orleans – 2. díl

Délka: 40 min
Interpret: Petr Kubes
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 38 MB

Stíny New Orleans jsou temným thrillerem se silnými prvky hororu, které vychází jako první ryze audioknižní seriál. Pro Audiotéku jej exkluzivně napsal Maciej Lewandowski inspirován hororovým příběhem H. P. Lovecrafta „Volání Cthulhu“. Čte Petr Kubes.

Hororové hrůzy se prolínají s dosti reálnými, i když hrůzostrašnými a zločineckými rituály. Protože tam, kde nenávist vládne lidskou rukou, černá magie se probouzí.

Stíny New Orleans 2/6 – Přízračné tajemství

Démoni z bažin se nevzdávají. Objevují se nečekaně, objevují se všude. Poručík Legrasse si je pamatuje moc dobře z minulosti a ví, že byla chyba je nezastavit, dokud byli v bažinách. Ti, co mají ve městě vliv, ale na Legrasse naléhají, aby případ hrůzné vraždy ženy uzavřel a nepokoušel hněvu bestie. Poručík se však nevzdává, i když ví, že než pozvedne zbraň, bude muset překonat svůj strach.

PETR KUBES:
Pochází z Olomouce. Po gymnáziu začal studovat divadelní fakultu v Praze pod vedením režiséra Luboše Pistoria a herce Jiřího Adamíry. Své první angažmá strávil v Mladé Boleslavi, poté se přesunul Městských divadel pražských, konkrétně do Divadla Rokoko, kde působil čtyři roky. Současně hostoval také v Národním divadle, v Divadle v Řeznické nebo v Divadle Minor. Od roku 2003 působí v Moravském divadle Olomouc. Vedle své divadelní práce velice rád spolupracuje s Českým rozhlasem a katedrou bohemistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. K jeho nejvýraznějším rolím, které dosud ztvárnil, patří Shakespearův Hamlet, Ibsenův Solnesse či Salieri v Shafferově Amadeovi.

více

Série Stíny New Orleans

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma