Obálka audioknihy Léčka

Interpret: Jan Přeučil
Vydavatel: Alpress, Audiotéka
Vydáno: 2019

Kdysi spojovala Kilrona a Paddocka láska k jedné ženě, teď je spojuje vyhnanství na Divokém západě a každodenní bitva o život svůj i těch, které přísahali ochránit. Zatímco Paddock táhne do boje proti nepříteli, Kilrone střeží ve městě ženy a děti. A ještě než nastane soumrak, padnou do pasti...

LOUIS L'AMOUR
Louis Dearborn L'Amour (pseudonymy: Jim Mayo, Tex Burns) byl americký spisovatel. Mezi jeho patří zejména westernové novely, ale také psal historické beletrie, sci-fi, literaturu faktu nebo poezii a krétké povídky. Mnoho z jeho děl, která jsou stále populární, bylo zfilmováno. Když zemřel, bylo stále připraveno ještě více než 100 jeho děl k vytištění. Byl považován za jednoho z nejpopulárnějších autorů světa.

JAN PŘEUČIL
Jan Přeučil je především divadelní herec, zásluhou svého výrazného hereckého projevu se objevuje se už od roku 1958 také na filmovém plátně a v televizi. Během své dlouhé kariéry se objevil ve více než 50 filmech. Zahrál si v desítkách televizních filmů a inscenací v několika známých a oblíbených televizních seriálech. Pravidelně se věnuje také dabingu, kde vynikne jeho hlas a vynikající rétorické schopnosti.

Audiokniha Léčka obsahuje dobrodružný příběh z Divokého západu. Autor Louis L‘Amour, čte Jan Přeučil. Režie Helena Rytířová.