Obálka audioknihy Výhodný balíček Tympanum – Výběr z thrillerů

Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2019
Velikost: 3.10 GB

PŘI KOUPI BALÍČKU UŠETŘÍTE 199 Kč OPROTI KOUPI AUDIOKNIH ZVLÁŠŤ.

TY

Když Guinevere vkročí do knihkupectví, kde Joe pracuje, jako by ho zasáhl blesk. Ta dívka je zosobněním všeho, co kdy chtěl: je krásná, chytrá a má v sobě více vášně než jeho nejdivočejší sny. Kvůli ní by třeba vraždil, jen aby ji získal. Ty je skandální erotický thriller, podle kterého vznikl také seriál.

Autor: Caroline Kepnes
Čte: Jan Zadražil

DRASTICKÝ DĚSIVÝ DEXTER

Originální thriller o sarkastickém vrahovi, který navzdory svým vražedným sklonům pracuje pro miamskou policii. Podle románu vznikl oblíbený seriál.

Autor: Jeff Lindsay
Čte: Aleš Procházka

ĎÁBEL V BÍLÉM MĚSTĚ

Audiokniha představuje monumentální dílo v žánru beletrizované literatury faktu a je precizní koláží střípků vystihujících atmosféru doby a pozadí zločinů jednoho z nejhorších vrahů historie.

Autor: Erik Larson
Čte: Miroslav Černý

DEN PRO ŠAKALA

Paříž, 1963. Velkolepé oslavy Dne osvobození se jako každý rok účastní francouzský prezident Charles de Gaulle. Kromě několika policistů nikdo ze statisícového davu netuší, že přes speciální hlídky pronikl nenápadný muž. Profesionální nájemný vrah s přezdívkou Šakal...

Autor: Frederick Forsyth
Čte: Otakar Brousek ml.

Audiokniha Výhodný balíček Tympanum – Výběr z thrillerů obsahuje čtyři bestsellerové thrillery, dohromady za výhodnější cenu.