Obálka audioknihy Jaromír Ptáček: Nobile

Interpret: Felix Le Breux
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2019

Osoby a obsazení: president (Felix le Breux), excelence (Josef Patočka), plukovník (Vladimír Šmeral), Nobile (Ilja Racek), Giovanni (Ladislav Mrkvička), Antonio (Miroslav Moravec), Zappi (Josef Větrovec), Marianno (Zdeněk Řehoř), Amundsen (Soběslav Sejk), Samojlovič (Karel Beníško). Dále účinkují Ilja Prachař, Karel Houska, Josef Langmiller, Petr Čepek, Václav Švorc, Vilém Besser, Vladimír Brabec, Miroslav Masopust, Jiří Plachý, Jiřina Petrovická, Růžena Merunková, Milan Mach, Miloš Hlavica, Jiří Němeček, Vladimír Ráž, Svatopluk Skládal, Jan Teplý, Milan Mach, Petr Haničinec, Jiří Hálek a Jaroslav Moučka.

Audiokniha Nobile obsahuje životní příběh italského generála a vzduchoplavce Umberta Nobile v dramatickém rozhlasovém zpracování. Autor Jaromír Ptáček.