Obálka audioknihy Němčina do práce

Prodej byl ukončen.

Vydavatel: poslechovaanglictina.cz
Vydáno: 2016

Němčina do práce – je rozdělena do lekcí administrativa, aktivity, finance, marketing, komunikace, povolání, prezentace, vlastnosti, výroba a zaměstnanci. Kurz obsahuje celkem 480 slovíček a vět (celkem 960 poslechových jednotek a skládá ze tří bloků – slovní zásoba, slovní zásoba+příkladové věty a samostatné příkladové věty. Po osvojení této specializované slovní zásoby budete umět lépe popsat výrobky i procesy a například výstižněji prezentovat vlastní firmu, nebo se lépe domluvíte s německy hovořícími kolegy či klienty.

Kurz je vhodný pro uživatele se stávající znalostí A2, B1.

Na www.english-to-go.eu máte k dispozici skripta, která obsahují textovou část poslechových stop a dále doprovodné aktivity jako oboustranné karty a test spolu se správnými odpověďmi.

Jako bonus najdete na kurzu konverzační blok obchodního minima – nejčastěji používané fráze při komunikaci s klientem, při domlouvání schůzek a v emailové a písemné komunikaci.

Němčina do práce - Učte se to, co použijete. Audiokniha obsahuje slovní zásobu a fráze pro technické odvětví.