Obálka audioknihy Italština pro mírně pokročilé B1

Vydavatel: poslechovaanglictina.cz
Vydáno: 2019
Série: Italština

Děkujeme za zájem o kurz Italštiny pro mírně pokročilé B1. Kurz je určen pro mírně pokročilé, takže se předpokládá, že jste se již italsky učili a máte určité základy.
Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 1400 slovíček a procvičovacích vět.

Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat, přičemž každé obsahuje jiný počet slovíček a vět. Úroveň B1 je mírně pokročilá, nejvíce prostoru je proto věnováno tématům jako aktivity, cestování a komunikace, jejichž slovní zásoba a ustálené obraty vám pomohou se lépe dorozumět při komunikaci s rodilými mluvčími.

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4). Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty z češtiny do italštiny (lekce 6) v časové pauze před italským překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe.

U každého bloku platí, že jakmile zvládnete poslech z italštiny do češtiny (lekce 1, 3, 5 – cvičení poslouchejte) přecházíte na překlad z češtiny do italštiny (lekce 2,4,6 – cvičení přeložte).
V rámci jedné lekce nemusíte pracovat se všemi stopami, můžete se více věnovat takovému poslechu, který vám nejvíce vyhovuje. Doporučuji ale poslechnout si všechny stopy dané lekce minimálně jednou.

Obsah kurzu:
Lekce 1: Aktivity 1
Lekce 2: Aktivity 2
Lekce 3: Bydlení
Lekce 4: Cestování 1
Lekce 5: Cestování 2
Lekce 6: Jídlo
Lekce 7: Komunikace
Lekce 8: Město
Lekce 9: Nakupování
Lekce 10 :Práce
Lekce 11: Příroda
Lekce 12: Rodina
Lekce 13: Společnost
Lekce 14: Sport
Lekce 15: Tělo
Lekce 16: Vlastnosti 1
Lekce 17: Vlastnosti 2
Lekce 18: Volný čas 1
Lekce 19: Volný čas 2

Italština pro mírně pokročilé B1 – audiokniha obsahuje jazykový kurz italštiny.

Série Italština

Obálka audioknihy Italština - cestovní konverzace