Obálka audioknihy Doktor v domě

Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2019
Série: Doktor

Nemocnice, operační sály i malé ordinace soukromých lékařů, to všechno jsou kulisy, do kterých spisovatelé rádi zasazují svoje příběhy. Než se chirurg a anesteziolog Richard Gordon stal profesionálním spisovatelem, prožil v takovém prostředí velkou řádku let svého života. Potkal mnoho roztodivných lidí - kolegů v bílých pláštích i pacientů. Ze svých zážitků pak čerpal náměty pro svá díla, přičemž hlavní postavou byl on sám. Gordon je rodem Brit, a navrch Londýňan. Humor jeho "Doktora v domě" je tak opravdu klasicky britský – pro někoho možná suchý, ale za to nepodbízivý a moudrý.

Audiokniha Doktor v domě je populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Napsal Richard Gordon, čte Aleš Procházka. Režie Vlado Rusko.

Série Doktor

Obálka audioknihy Doktor na moři