Stíny New Orleans – 1. díl

Délka: 33 min
Interpret: Petr Kubes
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 31 MB

Stíny New Orleans jsou temným thrillerem se silnými prvky hororu, který vychází jako první ryze audioknižní seriál. Pro Audiotéku jej exkluzivně napsal Maciej Lewandowski inspirován hororovým příběhem H. P. Lovecrafta „Volání Cthulhu“. Čte Petr Kubes.

Hororové hrůzy se v New Orleans prolínají s dosti reálnými, i když hrůzostrašnými a zločineckými rituály. Protože tam, kde nenávist vládne lidskou rukou, černá magie se probouzí. A ne každý se proti ní odváží bojovat.

Stíny New Orleans 1/6 – Big Easy po půlnoci

Poručík John Legrasse je policista poznamenán zkušenostmi a zážitky z Velké války. Viděl příliš mnoho a ví příliš mnoho. Ani teď však tohoto strážce zákona znaveného životem nečeká klid. V nočních ulicích Big Easy skrytě vládnou temné síly, se kterými se setkal už v minulosti. Během policejního zátahu na dealery drog naráží na obchodníky s bílým masem a ve sklepích je nalezeno ženské tělo nahánějící hrůzu i těm nejostřílenějším vyšetřovatelům.

PETR KUBES:
Pochází z Olomouce. Po gymnáziu začal studovat divadelní fakultu v Praze pod vedením režiséra Luboše Pistoria a herce Jiřího Adamíry. Své první angažmá strávil v Mladé Boleslavi, poté se přesunul Městských divadel pražských, konkrétně do Divadla Rokoko, kde působil čtyři roky. Současně hostoval také v Národním divadle, v Divadle v Řeznické nebo v Divadle Minor. Od roku 2003 působí v Moravském divadle Olomouc. Vedle své divadelní práce velice rád spolupracuje s Českým rozhlasem a katedrou bohemistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. K jeho nejvýraznějším rolím, které dosud ztvárnil, patří Shakespearův Hamlet, Ibsenův Solnesse či Salieri v Shafferově Amadeovi.

více

Série Stíny New Orleans

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma