Obálka audioknihy Půl krále

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2020
Série: Moře střepů

Vlastní rodina ho zradila a nechala napospas smrti, ale princ Jarvi, nedobrovolný dědic rozděleného království, přísahal, že trůn, o který nikdy nestál, získá zpět. Nejprve však musí přežít kruté zacházeni, okovy a hořké vody samotného Roztříštěného moře – to vše jen s jednou zdravou rukou. Do tvrdého, neúprosného světa se narodil jako nedochůdče, neumí držet štít ani se ohánět sekerou – jako smrtící ostří mu tedy slouží vybroušená mysl. Shromáždí zvláštní společenství štvanců a zjistí, že mu mohou pomoci víc, než by dokázal kdokoli z urozených. Přesto může Jarviho cesta skončit stejně, jako začala – ve zvratech, léčkách a neštěstí...

Audiokniha Půl krále obsahuje první díl fantasy série Moře střepů. Autor Joe Abercrombie, čte Matouš Ruml. Překlad Roman Tilcer.

Série Moře střepů

Obálka audioknihy Půl krále