Obálka audioknihy Ty

Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2015
Série: Ty díl 1

Opravdová láska bolí. Já už jsem to pochopil. A ty to brzy pochopíš taky.

Když Guinevere vkročí do knihkupectví, kde Joe pracuje, jako by ho zasáhl blesk. Ta dívka je zosobněním všeho, co kdy chtěl: je krásná, chytrá a má v sobě více vášně než jeho nejdivočejší sny. Kvůli ní by třeba vraždil, jen aby ji získal. Guinevere to ještě neví, ale narodila se pro něj. Když v následujících dnech její svět rozmetá série velmi nešťastných a dosti podivných náhod, je Joe jediný, kdo jí nabídne pomoc a útěchu... Thriller TY je až perverzně chytrým záznamem chorobné posedlosti, při jehož poslechu vám bude nejspíše poněkud úzko. Vlastně dosti úzko. Přesně jak to autorka zamýšlela.

Caroline Kepnes
Caroline Kepnes je autorkou celé řady povídek, ale na kariéru spisovatelky nikdy nepomýšlela. Jako novinářka se zaměřením na popkulturu pracovala pro celou řadu médií: počínaje časopisem Entertainment Weekly a konče Yahoo! TV. Psala také scénáře úspěšných televizních show.
Obojí zkušenost bohatě zúročila při psaní svého prvního románu, nazvaného pragmaticky TY. Kritika označila její debut za „až perverzně chytrý klaustrofobický román, při jehož četbě se čtenář díky bravurně užité du-formě stává částečně proti své vůli součástí děje“. TY je zkrátka thriller, který zcela naplňuje původní definici tohoto žánru: je to kniha, která vás pronásleduje, i když ji právě nečtete.

Jan Zadražil (1975)
Absolvent Státní konzervatoře v Praze, působil a působí v řadě pražských i mimopražských divadel (např. Company.cz – Divadlo Komedie, Divadlo F. X. Šaldy v Liberci, Husa na provázku, Veselé Skoky, T.E.J.P., Divadlo v Řeznické, Viola, Kašpar a mnoho dalších). Televizním divákům je znám z detektivky Nepodepsaný knoflík, ze seriálů Rodinná pouta nebo Velmi křehké vztahy. Hraje také v kapele Moje řeč. Je ženatý a má dvě děti.

Ty - audiokniha obsahuje erotický thriller, jehož autorem je Caroline Kepnes. Čte Jan Zadražil. Režie Alexandra Bauerová. Hudba Mario Buzzi.