Let Them Come

Developer: Versus Evil
Vydáno: 2018

Platforma: iosandroid

I hra s retro grafikou může být krásná! Let Them Come sice z obrázků působí, jako by k nám přicestovala strojem času z éry šestnáctibitových herních konzolí, ale jakmile ji uvidíte v pohybu, tak vám spadne čelist. Smysl pro detail, plynulé animace a efektní hrátky se světlem a tmou vytvářejí opravdové vizuální orgie.

OK, grafiku bychom měli, ale co náplň? Je to vlastně triviální střílečka. Na jedné straně jste vy coby bojem ošlehaný žoldák, na straně druhé příšery z vesmíru. A mezi vámi kulomet. Dokážete odrazit hordy mimozemských nájezdníků? Chodí po vlnách a každá je tužší než ta předešlá.

Dobrá muška nestačí. Musíte také investovat do různých vylepšováků a silnějších typů munice. Jen tak máte šanci na pokoření bossů a postup do další úrovně.

více

Tipy a triky

I když jde o poměrně jednotvárnou střílečku, bez dobré strategie se moc daleko nedostanete. Nabízíme pár taktických tipů!

- Co nejdříve investuje do pasivních vylepšení, jako je kadence nebo chlazení zbraně, jinak se nepohnete z místa.
- Ne všechny upgrady se hodí na všechny zbraně. Například Charge mod nemá smysl dávat na základní typ munice, protože vás akorát zpomalí. Zato například u nábojů s vyšší průrazností (Piercing) dokáže radikálně zvýšit účinek.
- Nevyhovuje vám obtížnost? V nastavení si ji můžete snížit (nebo zvýšit).
- Na některé bossy musíte takticky, na některé stačí pouze lepší zbraň.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět