Afterpulse

Developer: GAMEVIL Inc.
Vydáno: 2017

Platforma: iosandroid

Kdyby nám v éře Hada na nokiích s monochromatickými displeji ukázal obrázek ze hry Afterpusle a řekl, že za pár let budou takto vypadat mobilní hry, asi bychom jej považovali za blázna. Grafické zpracování střílečky Afterpulse je její hlavní devizou. Díky stínům věrně kopírujícím pohyb postav, realistickým animacím, do posledního detailu zpracovaným modelům vojáků, prostředí a zbraní si nezadá ani s hrami z počítačů a herních konzolí.

Ale teď to nejdůležitější: jak se hraje? Jako většina stříleček na kluzkých displejích mobilních telefonů. Čím je telefon menší, tím obtížnější je zaměřit nepřítele, což je ve střílečce zaměřené na multiplayer opravdu problém. Žádné příběhové mise tu nenajdete, jen trénink a zápasy proti hráčům na celém světě. Mače jsou však svižné a zábavné, takže multiplayer bohatě stačí!

více

Tipy a triky

O vítězství v Afterpulse rozhoduje stejnou měrou dovednosti hráče jako jeho výbava. Jinými slovy, pokud investujete do dobré zbraně, získáte oproti nepříteli velkou výhodu. Výhodnější je však kupovat celé truhličky, například bednu Military Weapons. Za málo peněz hodně muziky. Další tipy už jen v bodech:

- držte zaměřovač ve výšce hlavy a střílejte po malých dávkách
- hýbejte se, jinak vás dříve či později sejme odstřelovač
- snažte si pohybovat (pomocí úkroků) i během přestřelek
- nesnažte se zaměřit nepřítele přesně na milimetr, střílejte, když je v blízkosti mušky
- nechoďte do boje s poškozenou puškou, nechte si ji opravit
- plňte mise a získáte zlato navíc
- zapínejte hru každý den a budete odměňováni hodnotnými zbraněmi a vybavením

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět