Crash Bandicoot: On the Run!

Crash Bandicoot: On the Run!

Získat pro:

iOS Android

Developer: King
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Kdo by neznal Crashe Bandicoota? Vydejte se s tímto nejznámějším vačnatcem na několik misí, abyste zachránili ne jeden, ale rovnou několik světů. Společně s jeho sestrou Coco běhejte s větrem o závod, rychle přemýšlejte a kličkujte na nebezpečné dráze až do cíle. Využijte skákání i bonusy na trati, aby vaše mise byla co nejúspěšnější, sesbírejte dostatečné množství wumpa ovoce, krystaly a porazte známé nepřítele.

Hra vás přenese na známé lokace, které můžete znát z původních her. Dr. Neo Cortex se rozhodl zničit naše milované sourozence jednou pro vždy a na pomoc si pozval nejnebezpečnější stoupence zla napříč celým multivesmírem. Nina Cortex, Dingodile i Dr. N-Gin na vás čekají a mnoho nových tváří také.

Pro snadnější běhání máte k dispozici přehlednou mapu, kde naleznete i vaši základnu. Tu si za úspěšné dokončení misí můžete vylepšovat, jak uznáte za vhodné.

více

Naše recenze

Titul je příjemnou oddechovkou, která využívá jednoduchého přeskakování zleva doprava, sklouznutí a skoku. Několik unikátních skinů oživují celou hru a mnoho známých tváří vám dovolí příjemně zavzpomínat na předchozí díly.

Co je příjemnou novinkou, je možnost hrát ve více lidech na stejné dráze, kde se budete předhánět o vyšší bodové ohodnocení. Velkou výhodou jsou pak vyšší odměny za hraní s přáteli. Navíc, pokud budete soupeřit jako tým, čekají na vás obrovské trofeje.

více

Tipy a triky

Body slam aneb typické plácnutí sebou o zem je věc, kterou chcete používat. Dovoluje totiž otevírat bedny, které jsou po levé i pravé straně naráz.

Body slam uděláte výskokem a rychlým přejetím dolů, jako když se chcete sklouznout.

Fialové bobule nemusíte nutně házet jen po nepřátelích, rozbíjí i bedny.

V nekonečném módu nekoukejte přímo před postavičku, ale hleďte dál, ať víte, co vás čeká.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky